ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Jana Danuty Jutro : Lucji Wilhelma

 Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na Uroczystą Msze Św. z okazji zakończenia roku szkolnego w piątek 23.06.17 roku o godz. 8.00 w parafii Narodzenia N.M.P.


Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych uczniowie klas I-VII otrzymają bezpłatnie w ramach dotacji celowej MEN.


 

Ogłoszenie:

W związku z wprowadzeniem od 1 września 2017 r. nowego ustroju szkolnego przedstawiamy informację dot. miejsca realizacji obowiązku szkolnego w roku szkolnym 2017/2018 przez uczniów klas I, III, VI naszej szkoły.

  • Uczniowie klas I, III oraz  VIb, VIc, VIf, VIg, VIh  będą realizować obowiązek szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowiecki, ul. Dąbrówki 10.
  • Uczniowie klas VIa, VId, VIe  będą realizować obowiązek szkolny w Gimnazjum Miejskim nr 2 im. Jana Pawła II ul. Budowlana 2.

 Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1
w Mińsku Mazowieckim


Zapraszamy na spotkanie integracyjne dzieci przyjęte na rok szkolny 2017/2018 z wychowawcami w dniu 29 sierpnia 2017 r.

 o godzinie 1500 w budynku szkoły.

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone

29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Powitanie nowego roku

p. T. Romaszuk włącz . Opublikowano w Aktualności 2016/17

pr 01Radośnie witano  w naszej szkole nowy rok szkolny. Uroczystość tradycyjnie już połączono ze ślubowaniem dwóch klas pierwszych.
Pierwszaków, uczniów, grono pedagogiczne, licznych gości oraz rodziców przywitał dyrektor Sławomir Domański. Przypominał jak piękną placówką jest miejsce, do którego przyszli i zachęcał do korzystania z wszelkich propozycji, niegdyś Dobrawy, a od 1 września Zespołu Szkolno - Przedszkolnego.

Sprzątanie świata 2016

p. B. Araźna, foto p. M. Reda włącz . Opublikowano w Aktualności 2016/17

Daj drugie życie przedmiotom, nie wyrzucaj ich pochopnie do kosza!sprz1
Zrób wszystko, by odpad za szybko nie trafił na wysypisko!

Pod hasłem „ Podaj dalej... drugie życie odpadów ” odbyła się tegoroczna akcja „Sprzątanie świata– Polska”, którą, jak co roku, koordynowała i organizowała Fundacja Nasza Ziemia. Ta społeczna kampania ekologiczna odbywająca się na całym świecie w trzeci weekend września, w Polsce miała miejsce już po raz dwudziesty trzeci.