ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Romana Klaudyny Jutro : Elzbiety Seweryna

pozegnanie

X Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne o Puchar Dyrektora

la 0226.05.2017r – X Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim – SP 2 Mińsk Mazowiecki. Już po raz dziesiąty na bieżni lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mińsku Mazowieckim zebrali się miłośnicy zmagań lekkoatletycznych z klas piątych chcący zawalczyć o Puchar Dyrektora tejże placówki. W tym roku do sportowej rywalizacji przystąpiło pięć szkół:  SP 1 Mińsk Maz., SP 5 Mińsk Maz., SP Ruda , SP Jakubów i SP 2 Mińsk Maz – gospodarze zawodów.

Podobnie jak w latach poprzednich zawodnicy i zawodniczki startowali w kategorii dziewcząt i chłopców ( dwie dziewczynki i dwóch chłopców ) w czterech konkurencjach:

  • Bieg na 60 m ( dziewczęta i chłopcy)
  • Bieg na 200 m ( dziewczęta i chłopcy)
  • Bieg na 600 m ( dziewczęta )
  • Bieg na 800 m ( chłopcy )
  • Skok w dal ( dziewczęta i chłopcy)

                                  Wyniki   rywalizacji   indywidualnej dziewcząt:
Skok w dal:

I m- sce:   Słodownik Amelia  SP 2 Mińsk Maz.        4m 38 cm  -  rekord skoczni
II m-sce:   Mrzygłód Marysia   SP 5 Mińsk Maz.       4 m 25 cm
III m-sce:   Kocak Zyta  SP Ruda                                   4m 17 cm

Bieg na 60 m :

I m-sce:   Jakubowska Kinga  SP 5 Mińsk Maz.           8 s 95
II m-sce:  Bakuła Natalia         SP 2 Mińsk Maz.          8 s 96
III m-sce: Posiewka Ola           SP 2 Mińsk Maz.          9 s 02

Bieg na 200 m:

I m-sce:  Kwasiborska Małgorzata   SP Ruda                  32 s 90
II m-sce: Borysiuk Natalia                  SP 2 Mińsk Maz.   33 s 18
III m-sce: Odważna Weronika           SP 2 Mińsk Maz.   34 s 46

Bieg na 600 m:

I m-sce: Markowska Maja                 SP 5 Mińsk Maz.    2 min 12 s 34
II m-sce: Linde Malwina                     SP Ruda                  2 min 13 s 89
III m-sce: Kurek Julia                           SP 2 Mińsk Maz.   2 min 13 s 97

                                           Wyniki  rywalizacji  indywidualnej  chłopców:

  1. w  dal:

I m-sce: Laskus Kacper                   SP Ruda                    4 m 28 cm
II m-sce: Raciborski Maks              SP 5 Mińsk Maz.     4 m 24 cm
III m-sce: Grabarczyk Mateusz     SP 2 Mińsk Maz.      4 m 14 cm

Bieg na 60 m:

I m-sce: Sekular  Bartek               SP 5 Mińsk Maz.         8 s 42  -  rekord
II m-sce: Gruba Filip                      SP 5 Mińsk Maz.        8 s 94
III m-sce: Miłaczewski Michał     SP Jakubów                9 s 13

  1. na  200 m :

I m-sce:  Grajda  Mateusz            SP 2 Mińsk Maz.        31 s 32
II m-sce: Patoleta Baretk             SP 5 Mińsk Maz.         32 s 12
III m-sce: Parol Dominik              SP 1 Mińsk Maz.         34 s 31

  1. na  800 m :

I m-sce: Osiński Jakub                SP 5 Mińsk Maz.          2 min 50 s 42
II m-sce: Sternik Kamil               SP 5 Mińsk Maz.           2 min 53 s 59
III m-sce: Gańko Kamil               SP 1 Mińsk Maz.           2 min 54 s 52

              Klasyfikacja  końcowa  w  kategorii  drużynowej:

I m-sce:  SP 5 Mińsk Maz.       -     zdobywcy  pucharu
II m-sce: SP 2 Mińsk Maz.
III m-sce: SP Jakubów
IV m-sce: SP Ruda
V m-sce:  SP 1 Mińsk Maz.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich trenerom! Oprócz zwycięskiego pucharu zawodnicy otrzymali medale, pamiątkowe dyplomy oraz inne gadżety tj.  długopisy, notesiki, smycze do kluczy, breloki odblaskowe i kolorowe balony.