Dzisiaj : Jonasza Mateusza Jutro : Tomasza Maurycego

X Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne o Puchar Dyrektora

p. K. Jackowicz. Opublikowano w Aktualności sportowe

la 0226.05.2017r – X Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne o Puchar Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim – SP 2 Mińsk Mazowiecki. Już po raz dziesiąty na bieżni lekkoatletycznej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Mińsku Mazowieckim zebrali się miłośnicy zmagań lekkoatletycznych z klas piątych chcący zawalczyć o Puchar Dyrektora tejże placówki. W tym roku do sportowej rywalizacji przystąpiło pięć szkół:  SP 1 Mińsk Maz., SP 5 Mińsk Maz., SP Ruda , SP Jakubów i SP 2 Mińsk Maz – gospodarze zawodów.

Program SKS

p. B. Szymkowiak. Opublikowano w Aktualności sportowe

sks 02Nasza szkoła realizuje  Program „Szkolny Klub Sportowy”, którego inicjatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.  Program ten jest skierowany do uczniów szkoły bez względu na wiek, płeć oraz sprawność fizyczną. Ma na celu umożliwienie podejmowania dodatkowej aktywności fizycznej realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia wychowania fizycznego w danej szkole.

Sukcesy gimnastyczek

p. B. Szymkowiak. Opublikowano w Aktualności sportowe

gim 02Pierwszym sprawdzianem w tym roku dla gimnastyczek był start w IX Powiatowym Dwuboju Gimnastycznym. Zawody odbyły się 08.04. br. w GM 3. Startowało w nich 9 szkół z powiatu: SP2, SP4, SP5, SP w Grzebowilku i SP w Jeruzalu oraz  GM 2, GM 3, GPMS oraz GM w Dębe W. Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła I miejsce (II-SP5, III-SP4). Dziewczęta przygotowały układ dwóch 8-osobowych piramid i dwa układy ćwiczeń wolnych na ścieżce gimnastycznej.

II Międzyszkolny Turniej w Dwa Ognie klas II-III Szkół Podstawowych

p. R. Lubaszka. Opublikowano w Aktualności sportowe

turniej 0516 maja 2017 r. na hali SP 2 im. Dąbrówki odbył się II Międzyszkolny Turniej w Dwa Ognie klas II-III Szkół Podstawowych. Turniej rozpoczął p. dyrektor Sławomir Domański  życząc powodzenia  miłej zabawy wszystkim uczestnikom. W turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych : SP 5, SP 1, SP w Starej Niedziałce, SP 2 im. Dąbrówki ( gospodarze w składzie: Szymon Mizgier, Hubert Sobociński, Igor Gąska, Daniel Noga, Vincent Faliński, Kacper Gąsior, Ryszard Zwierz, Igor Fabisiak, Michał Rutkowski, Antek Grudziński, Mateusz Górnicki).

Wiadomości sportowe - 23.05.2017.

p. K. Jackowicz. Opublikowano w Aktualności sportowe

06.05.2017 r – Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt – Stadion przy ulicy Budowlanej w Mińsku Mazowieckim. Tegoroczne zawody po raz pierwszy odbyły się na stadionie i bieżni lekkoatletycznej przy ulicy Budowlanej. Stawiło się 12 zespołów z powiatu, które w sportowej rywalizacji walczyły o zwycięstwo. Klasyfikacja  końcowa:

Wiadomości sportowe - 12.05.2017.

p. K. Jackowicz. Opublikowano w Aktualności sportowe

25.04.2017 r – Finał Międzypowiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt – SP 2 Mińsk Mazowiecki. W finale zmierzyły się ze sobą piłkarki nożne: SP Borowie, SP 4 Sokołów Podlaski, SP Ostrówek i SP 2 Mińsk Mazowiecki. Wyniki   rozgrywek:

Wiadomości sportowe - 01.03.2017

p. K. Jackowicz. Opublikowano w Aktualności sportowe

30.01.2017 r – I Runda Eliminacji do  Mistrzostw Powiatu w Unihokeja Chłopców – SP 1 Mińsk Mazowiecki. W grupie zmierzyli się ze sobą hokeiści:  SP 2 Mińsk Maz., SP Stojadła i SP Wielgolas i SP Dębe Wielkie. Wynik   rozgrywek:

Wiadomości sportowe - 21.01.2017

p. K. Jackowicz. Opublikowano w Aktualności sportowe

19.01.2017r  -  Finał Powiatu  Mińskiego w Mini Koszykówce Dziewcząt Szkół Podstawowych – SP 2 Mińsk Mazowiecki. W grupie zmierzyły się koszykarki: SP 2 Mińsk Maz., SP 5 Mińsk Maz., SP Dobre i SP Mrozy. Wyniki  rozgrywek:

Wiadomości sportowe - 8.12.2016

p. K. Jackowicz. Opublikowano w Aktualności sportowe

26.11.2016r .  -  Mistrzostwa  Miasta  w  Mini  Koszykówce  Dziewcząt  -  SP 1 Mińsk  Mazowiecki. 26.11.2016 r.  -  Mistrzostwa  Miasta  w  Mini  Koszykówce  Chłopców  -  SP 5  Mińsk  Mazowiecki. W kategorii dziewcząt zmierzyły się ze sobą koszykarki SP 1 , SP 5  i SP 2 Mińsk Mazowiecki. Wynik    rozgrywek:

Wiadomości sportowe - 22.11.2016

p. K. Jackowicz. Opublikowano w Aktualności sportowe

15.11.2016r   -  Półfinał  Mistrzostw  Powiatu  Mińskiego  w  Mini  Piłce  Ręcznej  Dziewcząt  -  SP 2  Mińsk  Mazowiecki. W grupie zmierzyły się ze sobą zawodniczki :  SP Kałuszyn, SP Stara Niedziałka, SP 5 Mińsk Maz. i SP 2 Mińsk Maz.

Wiadomości sportowe - 4.11.2016

p. K. Jackowicz. Opublikowano w Aktualności sportowe

30.09.2016 r – Miejskie i Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe – MOSiR Mińsk Mazowiecki. W przełajach wzięło udział 35 biegaczy z klas IV i VI : 21 chłopców i 14 dziewcząt. Uczniami, którzy zajęli liczące się miejsca byli: Igor Skubis z kl. VI h – 2 miejsce w mieście i 5 miejsce w powiecie oraz Mikołaj Jarzyna z kl. VI f – 3 miejsce w mieście i 6 w powiecie. Zawodnicy pokonali dystans  1000 m i awansowali do etapu regionalnego . Gratulujemy!!!