ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Jonasza Mateusza Jutro : Tomasza Maurycego

Czytaliśmy przedszkolakom

czyta 01czyta 02W roku szkolnym 2015/2016 w naszej szkole kontynuowana jest ogólnopolska akcja "Cała Polska czyta dzieciom", w ramach której uczniowie z klasy Va pod opieką nauczycielki języka polskiego, pani Renaty Miszczak, wybrali się z wizytą  do Przedszkola Miejskiego nr 6 przy ul. Warszawskiej nr 250/81.

Okazją do wspólnego spotkania była pasja czytania, na którą zwracają uwagę obie placówki.
Podczas spotkania dzieci czytały młodszym kolegom i koleżankom wybrane przez siebie opowiadania o tematyce bożonarodzeniowej. Przedszkolaki słuchały bardzo uważnie. Przygody żółwia Franklina, Krzysia, Aniołka, Gwiazdki Wigilijnej bardzo się dzieciom spodobały. Na zakończenie sympatycznego spotkania uczniowie podarowali przedszkolakom kolorowanki o tematyce bożonarodzeniowej.
czyta 03czyta 04Zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci zarówno przez wychowanków przedszkola, Panie oraz Panią Dyrektor Agnieszkę Mazurek. Po wykonaniu wspólnych zdjęć pamiątkowych obiecaliśmy sobie, że na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy to wspaniałe i gościnne przedszkole.