ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Romana Klaudyny Jutro : Elzbiety Seweryna

pozegnanie

Wypożyczalnia babć

czW czwartek 14 stycznia uczniów z klasy I c spotkała miła niespodzianka. Tego dnia przyszedł do nich w gościnę dziadek Ani, który czytał dla nich książkę „Wypożyczalnia babć”. Słuchali z wielkim zaangażowaniem opowieści o kłopotach i uczuciach bohaterów. Okazało się, że posiadają oni podobne troski, jakie sami posiadają. Okazało się także, że babcia może być prawdziwym lekarstwem na pokonywanie kłopotów. Mogli także na bieżąco o tych problemach z dziadkiem Ani porozmawiać. Spotkanie było bardzo udane. Tego typu spotkania, organizowane w  ramach akcji Czytająca Szkoła - „Cała Polska Czyta Dzieciom” pierwszaki z klasy I c oraz dziadkowie zamierzają kontynuować.