Dzisiaj : Marii Cezarego Jutro : Rozy Apolinarego

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Konkurs plastyczny na ilustrację do ulubionej książki rozstrzygnięty

kp 05kp 06W kwietniu chętni uczniowie klas I, II i III mogli wziąć udział w konkursie plastycznym na ilustrację do ulubionej książki zorganizowanym przez bibliotekę szkolną. Do konkursu zgłoszono 50 prac, spośród których jury wybrało najładniejsze.
Laureatami konkursu zostali:

II miejsce – Maja Białucha z klasy III f
                    Filip Chlibiuk z klasy III d
III miejsce – Amelia Sawka z klasy III c

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom serdecznie gratulujemy zwycięstwa.

Poniżej prezentujemy prace uczniów, którzy zajęli I miejsce. Kolejne wyróżnione ilustracje będzie można zobaczyć już wkrótce w gablocie obok biblioteki.