ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Marii Cezarego Jutro : Rozy Apolinarego

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych uczniowie klas I-VII otrzymają bezpłatnie w ramach dotacji celowej MEN.


 

Ogłoszenie:

W związku z wprowadzeniem od 1 września 2017 r. nowego ustroju szkolnego przedstawiamy informację dot. miejsca realizacji obowiązku szkolnego w roku szkolnym 2017/2018 przez uczniów klas I, III, VI naszej szkoły.

  • Uczniowie klas I, III oraz  VIb, VIc, VIf, VIg, VIh  będą realizować obowiązek szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowiecki, ul. Dąbrówki 10.
  • Uczniowie klas VIa, VId, VIe  będą realizować obowiązek szkolny w Gimnazjum Miejskim nr 2 im. Jana Pawła II ul. Budowlana 2.

 Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim


Zapraszamy na spotkanie integracyjne dzieci przyjęte na rok szkolny 2017/2018 z wychowawcami w dniu 29 sierpnia 2017 r.

 o godzinie 1500 w budynku szkoły.

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Konkurs plastyczny na ilustrację do ulubionej książki rozstrzygnięty

kp 05kp 06W kwietniu chętni uczniowie klas I, II i III mogli wziąć udział w konkursie plastycznym na ilustrację do ulubionej książki zorganizowanym przez bibliotekę szkolną. Do konkursu zgłoszono 50 prac, spośród których jury wybrało najładniejsze.
Laureatami konkursu zostali:

klasy I
I miejsce – Oliwia Pieniak z klasy I a
II miejsce – Hubert Wierzbicki z klasy I a
III miejsce – Aleksandra Gańko z klasy I b
             Julia Soćko z klasy I a

klasy II
I miejsce – Miłosz Czajka z klasy II e
           Jan Jarzyna z klasy II d
II miejsce – Mateusz Główka z klasy II a
            Zuzanna Łukaszczyk z klasy II c
III miejsce – Urszula Wiśniewska z klasy II e
              Jakub Gromek z klasy II c
wyróżnienie – Filip Zembek z klasy II a

klasy III
I miejsce – Jakub Jackiewicz z klasy III b
                   Magdalena Pałgan z klasy III a
                   Jakub Czupryński z klasy III d
II miejsce – Maja Białucha z klasy III f
                    Filip Chlibiuk z klasy III d
III miejsce – Amelia Sawka z klasy III c

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu, a laureatom serdecznie gratulujemy zwycięstwa.

Poniżej prezentujemy prace uczniów, którzy zajęli I miejsce. Kolejne wyróżnione ilustracje będzie można zobaczyć już wkrótce w gablocie obok biblioteki.