Dzisiaj : Jana Danuty Jutro : Lucji Wilhelma

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na Uroczystą Msze Św. z okazji zakończenia roku szkolnego w piątek 23.06.17 roku o godz. 8.00 w parafii Narodzenia N.M.P.

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1
w Mińsku Mazowieckim

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone

29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Konkurs diecezjalny

kd 01kd 02W piątek 12 maja 2017 roku w  auli kurialnej Kurii Warszawsko-Praskiej o godz. 11.00 zostały wręczone nagrody rzeczowe oraz dyplomy dla zwycięzców i wyróżnionych uczniów w konkursie diecezjalnym dla szkół podstawowych - „1/185 - tajemnicze znaki Boga w mojej parafii”. Po uroczystości w ramach niespodzianki uczniowie i ich opiekunowie zostali zaproszeni na film „Dzieciak rządzi”.

Podczas uroczystości zostały wręczone nagrody wyróżnieni uczniowie z naszej szkoły: Wnincent Faliński z klasy IIIa, Kacper Wojtaczka z klasy IVc oraz Aleksandra Małecka z klasy Va.

kd 03