ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Jana Danuty Jutro : Lucji Wilhelma

 Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na Uroczystą Msze Św. z okazji zakończenia roku szkolnego w piątek 23.06.17 roku o godz. 8.00 w parafii Narodzenia N.M.P.


Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych uczniowie klas I-VII otrzymają bezpłatnie w ramach dotacji celowej MEN.


 

Ogłoszenie:

W związku z wprowadzeniem od 1 września 2017 r. nowego ustroju szkolnego przedstawiamy informację dot. miejsca realizacji obowiązku szkolnego w roku szkolnym 2017/2018 przez uczniów klas I, III, VI naszej szkoły.

  • Uczniowie klas I, III oraz  VIb, VIc, VIf, VIg, VIh  będą realizować obowiązek szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowiecki, ul. Dąbrówki 10.
  • Uczniowie klas VIa, VId, VIe  będą realizować obowiązek szkolny w Gimnazjum Miejskim nr 2 im. Jana Pawła II ul. Budowlana 2.

 Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1
w Mińsku Mazowieckim


Zapraszamy na spotkanie integracyjne dzieci przyjęte na rok szkolny 2017/2018 z wychowawcami w dniu 29 sierpnia 2017 r.

 o godzinie 1500 w budynku szkoły.

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone

29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Wiadomości sportowe - 23.05.2017.

06.05.2017 r – Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt – Stadion przy ulicy Budowlanej w Mińsku Mazowieckim. Tegoroczne zawody po raz pierwszy odbyły się na stadionie i bieżni lekkoatletycznej przy ulicy Budowlanej. Stawiło się 12 zespołów z powiatu, które w sportowej rywalizacji walczyły o zwycięstwo. Klasyfikacja  końcowa:

I m- sce: SP Dobre                    1185 punktów  -  awans  do  regionu
II m- sce: SP 1 Mińsk Maz.      1111 punktów -   awans  do  regionu
Zawodniczki SP 2 Mińsk Mazowiecki uplasowały się na miejscu VI uzyskując 892 punkty.
Skład zawodniczek SP 2 Mińsk Maz. :
1. Kluska Agnieszka   VI g
2. Chorążewicz Wiktoria   VI d
3. Duszczyk Julia        VI d
4. Martyna Kawka     VI d
5. Komorek Alicja      VI h
6. Piotrowska Karolina  VI c

09.05.2017 r – Mistrzostwa Miasta i Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców – Stadion przy ulicy Budowlanej w Mińsku Mazowieckim.
W zmaganiach chłopców zmierzyło się ze sobą 11 zespołów z powiatu mińskiego, które walczyły o zwycięstwo i awans do etapu regionalnego.
                                                       Klasyfikacja   końcowa:
I m-sce: SP 2 Mińsk Maz.          1003 punkty       -     awans do etapu regionalnego
II m-sce: SP 6 Mińsk Maz.           965 punktów   -     awans do etapu regionalnego
III m-sce:  SP Dobre                      938 punktów
Skład drużyny SP 2 Mińsk Maz.:
1. Skubis Igor      VI h
2. Skus Kacper    VI c
3. Wocial Domonik   VI d
4. Więckowski Filip   VI d
5. Dominowski Mikołaj   VI f
6. Jarzyna Mikołaj     VI f
Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

17.05.2017 r – Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców – Stadion przy ulicy B. Prusa w Siedlcach.
W zawodach rywalizowało ze sobą 12 drużyn z regionu, które walczyły o awans do dalszego etapu zawodów.
                                                              Klasyfikacja  końcowa:
I m-sce: SP Zbuczyn      -   awans do etapu wojewódzkiego
II m-sce:  SP 2 Mińsk Maz.   -   awans do etapu  wojewódzkiego  
Skład drużyny SP 2 Mińsk Maz. był taki sam jak w poprzednim etapie zawodów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

17.05.2017 r – Półfinał Powiatu w „ Dwa ognie ‘’ Chłopców _ SP 2 Mińsk Maz.
W półfinale zagrali ze sobą zawodnicy: SP Stara Niedziałka, SP Marianka, SP Ruda i SP 2 Mińsk Maz.
                                                         Wyniki   rozgrywek:
SP 2 Mińsk Maz.   -   SP Stara Niedziałka                         16  :   18
SP Ruda      -   SP Marianka                                                 22   :   11
SP 2 Mińsk Maz.   -   SP Marianka                                     17   :   12
SP Ruda      -   SP Stara Niedziałka                                     19   :   16
SP Stara Niedziałka   -  SP Marianka                                 20   :   12
SP 2 Mińsk Maz.   -   SP Ruda                                             24   :   19
                                                  Klasyfikacja   końcowa:
I m-sce:     SP 2 Mińsk Maz.     -       awans do finału
II m-sce:    SP Stara Niedziałka   -   awans  do  finału
III m-sce:   SP Ruda
IV m –sce: SP Marianka
Skład drużyny SP 2 Mińsk Maz. był taki sam jak w poprzednim etapie zawodów.
Gratulujemy i życzymy zwycięstwa w finale!