ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Marii Cezarego Jutro : Rozy Apolinarego

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych uczniowie klas I-VII otrzymają bezpłatnie w ramach dotacji celowej MEN.


 

Ogłoszenie:

W związku z wprowadzeniem od 1 września 2017 r. nowego ustroju szkolnego przedstawiamy informację dot. miejsca realizacji obowiązku szkolnego w roku szkolnym 2017/2018 przez uczniów klas I, III, VI naszej szkoły.

  • Uczniowie klas I, III oraz  VIb, VIc, VIf, VIg, VIh  będą realizować obowiązek szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowiecki, ul. Dąbrówki 10.
  • Uczniowie klas VIa, VId, VIe  będą realizować obowiązek szkolny w Gimnazjum Miejskim nr 2 im. Jana Pawła II ul. Budowlana 2.

 Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim


Zapraszamy na spotkanie integracyjne dzieci przyjęte na rok szkolny 2017/2018 z wychowawcami w dniu 29 sierpnia 2017 r.

 o godzinie 1500 w budynku szkoły.

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

II Międzyszkolny Turniej w Dwa Ognie klas II-III Szkół Podstawowych

turniej 0516 maja 2017 r. na hali SP 2 im. Dąbrówki odbył się II Międzyszkolny Turniej w Dwa Ognie klas II-III Szkół Podstawowych. Turniej rozpoczął p. dyrektor Sławomir Domański  życząc powodzenia  miłej zabawy wszystkim uczestnikom. W turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych : SP 5, SP 1, SP w Starej Niedziałce, SP 2 im. Dąbrówki ( gospodarze w składzie: Szymon Mizgier, Hubert Sobociński, Igor Gąska, Daniel Noga, Vincent Faliński, Kacper Gąsior, Ryszard Zwierz, Igor Fabisiak, Michał Rutkowski, Antek Grudziński, Mateusz Górnicki).


Zespół składał się z 10 zawodników (7 + 3 rezerwowych). Rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym”, na punkty – 2x5min. Sędziowali: pani Renata Lubaszka  i pani Mirosława Dziugieł.
Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 5, na drugim stopniu podium stanęła reprezentacja naszej szkoły , na trzecim Szkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim, czwarte miejsce zajęła Szkoła Podstawowa w Starej Niedziałce.
Puchary, nagrody dla wszystkich drużyn oraz dyplomy dla wszystkich zawodników biorących udział w turnieju wręczyła dyrektor pan Sławomir Domański oraz wicedyrektor Barbara Reczek.
Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za sportową postawę i wolę sportowej rywalizacji a przede wszystkim za dobrą zabawę!