ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Marii Cezarego Jutro : Rozy Apolinarego

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych uczniowie klas I-VII otrzymają bezpłatnie w ramach dotacji celowej MEN.


 

Ogłoszenie:

W związku z wprowadzeniem od 1 września 2017 r. nowego ustroju szkolnego przedstawiamy informację dot. miejsca realizacji obowiązku szkolnego w roku szkolnym 2017/2018 przez uczniów klas I, III, VI naszej szkoły.

  • Uczniowie klas I, III oraz  VIb, VIc, VIf, VIg, VIh  będą realizować obowiązek szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowiecki, ul. Dąbrówki 10.
  • Uczniowie klas VIa, VId, VIe  będą realizować obowiązek szkolny w Gimnazjum Miejskim nr 2 im. Jana Pawła II ul. Budowlana 2.

 Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim


Zapraszamy na spotkanie integracyjne dzieci przyjęte na rok szkolny 2017/2018 z wychowawcami w dniu 29 sierpnia 2017 r.

 o godzinie 1500 w budynku szkoły.

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Sukcesy gimnastyczek

gim 02Pierwszym sprawdzianem w tym roku dla gimnastyczek był start w IX Powiatowym Dwuboju Gimnastycznym. Zawody odbyły się 08.04. br. w GM 3. Startowało w nich 9 szkół z powiatu: SP2, SP4, SP5, SP w Grzebowilku i SP w Jeruzalu oraz  GM 2, GM 3, GPMS oraz GM w Dębe W. Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła I miejsce (II-SP5, III-SP4). Dziewczęta przygotowały układ dwóch 8-osobowych piramid i dwa układy ćwiczeń wolnych na ścieżce gimnastycznej.

Statuetkę najlepszej gimnastyczki zawodów zdobyła zawodniczka naszej drużyny Gabrysia Reda z klasy IV a. Drużynę reprezentowały: Amelia Borysiuk i Katarzyna Ruta- V b, Gabrysia Reda, Zosia Szubert i Natasza Gągol –IV a, Natalia Kuć i Beata Rybałtowska –III a oraz Agata Gumowska-III f.
Tego samego dnia gimnastyczki wystartowały w Otwartych Zawodach UKS-ów Mazowsza w Gimnastyce Sportowej w Garwolinie w dwóch kategoriach: klasy I-IV i V-VI. Grupa młodsza zajęła X miejsce w sładzie: Oliwia Więckowska – IV c,  Gabrysia Reda, Zosia Szubert, Klaudia Szostak –IV a, Natalia Kuć i Beata Rybałtowska –III a oraz Agata Gumowska-III f, Antonina Zakrzewska-II a, Joanna Bogucka i Ania Szylberg- III c oraz Amelia Piotrowska- II b oraz Oliwia Pieniak- Ia. Grupa starsza w składzie: Amelia Borysiuk- V b, Julia Kurek- V a i Wiktoria Kulik- VI e uplasowała się na VII miejscu.
Dnia 22 kwietnia 17 r. Szkoła Podstawowa Nr 7 w Siedlcach była gospodarzem Regionalnych Zawodów w Gimnastyce Sportowej Szkół Podstawowych. Reprezentacja klas I-IV zajęła III miejsce: Gabrysia Reda, Zosia Szubert, Natasza Gągol –IV a, Natalia Kuć i Beata Rybałtowska –III a oraz Agata Gumowska-III f, Antonina Zakrzewska-II a, Joanna Bogucka- III c oraz Amelia Piotrowska- II b oraz Oliwia Pieniak- Ia.
Drużyna klas V-VI w składzie: Amelia Borysiuk- V b, Wiktoria Kulik- VI e i Natalia Krakowiak- VI f zajęła V miejsce. Gratulacje!!!