Dzisiaj : Jana Danuty Jutro : Lucji Wilhelma

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na Uroczystą Msze Św. z okazji zakończenia roku szkolnego w piątek 23.06.17 roku o godz. 8.00 w parafii Narodzenia N.M.P.

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1
w Mińsku Mazowieckim

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone

29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Wiadomości sportowe - 26.05.2017.

25.05.2017 r – Finał Mistrzostw Powiatu w „ Dwa ognie ‘’ Chłopców - SP 2 Mińsk Maz. W finale spotkali się zawodnicy:  SP Dębe Wielkie, SP Stara Niedziałka, SP Siennica i SP 2 Mińsk Maz. Wyniki   rozgrywek:

SP 2 Mińsk Maz.   -   SP Stara Niedziałka                              16   :   19  ( mecz zaliczony  )
SP Siennica            -    SP Dębe Wielkie                                   10   :   12  ( mecz zaliczony )
SP 2 Mińsk Maz.   -     SP Dębe Wielkie                                  11   :   21
SP Siennica            -     SP Stara Niedziałka                             14   :   9
SP Dębe Wielkie   -     SP Stara Niedziałka                              11   :   9
SP 2 Mińsk Maz.   -     SP Siennica                                             14   :   19

Klasyfikacja   końcowa:
I m-sce:  SP Dębe Wielkie
II m-sce: SP Siennica
III m-sce: SP Stara Niedziałka
IV m-sce: SP 2 Mińsk Maz.
Skład drużyny SP 2 Mińsk Maz.:
1. Kleina Dominik    V a
2. Łysiak Eryk           IV d