Dzisiaj : Jana Danuty Jutro : Lucji Wilhelma

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na Uroczystą Msze Św. z okazji zakończenia roku szkolnego w piątek 23.06.17 roku o godz. 8.00 w parafii Narodzenia N.M.P.

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1
w Mińsku Mazowieckim

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone

29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Świetliczaki poznają pracę strażaka

sw 0110 maja 2017r. Świetliczaki pod opieką wychowawczyń: p. M. Opatowskiej i p. R. Olszak wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mińsku Mazowieckim. W formie pogadanki dzieci zostały zapoznane z niezwykle trudną i odpowiedzialną pracą strażaka oraz utrwaliły numer telefonu do Straży Pożarnej – 998 oraz numer alarmowy – 112.

Następnie Panowie strażacy zaprezentowali sprzęt pożarniczy stanowiący wyposażenie jednostki Straży Pożarnej. Były to m. in. różnorodne wozy strażackie wraz z wyposażeniem, a także sprzęt służący do udzielania pomocy w przypadku pożarów, wypadków drogowych i innych sytuacji wymagających interwencji strażaków. Dzieciom bardzo podobał się ,,zjazd'' strażaków po rurze w momencie alarmu pożarowego oraz możliwość wejścia do wozu strażackiego.