ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Ilony Klary Jutro : Jana Boleslawa

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych uczniowie klas I-VII otrzymają bezpłatnie w ramach dotacji celowej MEN.


 

Ogłoszenie:

W związku z wprowadzeniem od 1 września 2017 r. nowego ustroju szkolnego przedstawiamy informację dot. miejsca realizacji obowiązku szkolnego w roku szkolnym 2017/2018 przez uczniów klas I, III, VI naszej szkoły.

  • Uczniowie klas I, III oraz  VIb, VIc, VIf, VIg, VIh  będą realizować obowiązek szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowiecki, ul. Dąbrówki 10.
  • Uczniowie klas VIa, VId, VIe  będą realizować obowiązek szkolny w Gimnazjum Miejskim nr 2 im. Jana Pawła II ul. Budowlana 2.

 Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim


Zapraszamy na spotkanie integracyjne dzieci przyjęte na rok szkolny 2017/2018 z wychowawcami w dniu 29 sierpnia 2017 r.

 o godzinie 1500 w budynku szkoły.

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Pływanie - Mistrzostwa Miasta

plyw 02plyw 03Dnia 25 kwietnia 2017 r. Aquapark w Mińsku Maz. był gospodarzem VII Mistrzostw Miasta Szkół Podstawowych  w Pływaniu Indywidualnym i Sztafetowym o Puchar Przechodni Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zawody były podsumowaniem cyklicznych zajęć nieodpłatnej nauki pływania w klasach czwartych, realizowanych w ramach zajęć wychowania fizycznego przez okres jednego roku.
W zawodach wzięły udział reprezentacje klas czwartych szkół podstawowych. Drużynę stanowiło 10 dziewcząt i 10 chłopców. Pierwsza część zawodów polegała na przepłynięciu przez każdego zawodnika 25 m stylem dowolnym. W tej kategorii uczeń naszej szkoły Witold Biardzki- klasa IV d, zdobył złoty medal. W drugiej części zawodów pływacy: 5 dziewcząt  i 5 chłopców startowali w sztafetach 10x25 m. W klasyfikacji Sztafet reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce.
Skład drużyny: N. Gągol, W. Jońska, M. Kulma, G. Reda, A. Dźwigała, S. Piętka, P. Araźny, M. Jóźwiak, J. Krakowiak, A. Powierża, B. Olszak- wszyscy uczniowie klasa IV a, J. Sękowska, Z. Kulisz, W. Kowalewska i O. Cholewiński- kl. IV b, W. Bardzki, A. Staska, G. Jakubowska, E. Gałązka- kl. IV d oraz K. Wojtaczka z kl. IV c.
Umiejętności zdobyte na lekcjach pływania przynoszą uczniom już pierwsze sukcesy. Przed nimi wakacje i kolejne przygody z wodą oraz satysfakcja, że lekcje z pływania zostały dobrze odrobione.

plyw 01