Dzisiaj : Ilony Klary Jutro : Jana Boleslawa

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Mistrzostwa Szkoły Dziewcząt Klas Szóstych w Mini Piłkę Siatkową

Podobnie jak w latach ubiegłych w maju i w czerwcu dziewczęta reprezentujące klasy szóste rozegrały szkolne zawody w piłce siatkowej.

Grupa  I                                                               Grupa II
Klasy:  6 a, 6 c, 6 d , 6 g                                       Klasy:   6 b, 6 e, 6 f, 6 h
Mecze  eliminacyjne o wejście do półfinału:
6 h    -   6 g         0   :   2
6 d    -    6  e       2   :   0
Mecze  o  miejsca  finałowe:
6 g   -    6 d         0   :   2
6 e   -    6 h         1   :   2
Klasyfikacja  końcowa:
I m  -  6 d
II m  -  6 g
III m -  6 h
IV m -  6 e
V m   -  6 c
VI m  -  6 f
VII m  - 6 a
VIII m – 6 b
Gratulujemy  wszystkim  zawodniczkom i ich  trenerom!