Dzisiaj : Ireny Jana Jutro : Urszuli Hilarego

Teatr Kryształki - podsumowanie

Podsumowanie działalności rok szkolny2016/2017

W mijającym roku szkolnym w Teatrze Kryształki działały trzy grupy. Grupa młodsza / klasy IV-V/, grupa starsza / klasy VI / i „ABSOLWENCI” /gimnazja+licea/. Program pracy zakładał:

• Przygotowanie przez każdą z grup spektaklu;
  • Wspólny wyjazd do teatru;
  • Prezentacja własnych spektakli, udział w przeglądach i festiwalach teatralnych.
  • Wyjazd grupy młodszej i starszej na warsztaty teatralne do Krakowa.

Realizacja programu:

1. Grupa młodsza przygotowała spektakl pt. „A czasu mało”, Grupa starsza spektakl „ W sam raz”, a „ABSOLWENCI” poezję A. Bursy w spektaklu „ Życie moje”

2. Wyjazd do teatru:

• Grupa młodsza 12 XI 16r.teatr Buffo spektakl „Piotruś Pan”
  • Grupa starsza i Absolwenci 16 XII 16 r. Teatr 6 Piętro spektakl „Wujaszek Wania”

3. Prezentacja spektakli:

• 28 II 17 r.– Grupa młodsza dla przedszkolaków
  • 09 III 17 r. – ABSOLWENCI udział w Festiwalu Ludzi Aktywnych Kulturalnie /FLAK/ Liceum Cervantesa w Warszawie / III miejsce /
  • 20 III 17 r. Grupa starsza udział w Pałacowej Masce MDK Mińsk Mazowiecki /III miejsce - Brązowa Pałacowa Maska/
  • 21 III 17 r. – ABSOLWENCI udział w Pałacowej Masce MDK Mińsk Mazowiecki / I miejsce – Złota Pałacowa Maska /
  • 24 IV 17 r. – ABSOLWENCI udział w V Festiwalu Teatrów Szkolnych im. W. Siemiona w Grójcu
  • 25 IV 17 r. Grupa młodsza udział w V Festiwalu Teatrów Szkolnych im. W. Siemiona w Grójcu / Grand Prix /
  • 25 IV 17 r. - Grupa starsza udział w V Festiwalu Teatrów Szkolnych im.W. Siemiona w Grójcu / Grand Prix /
  • 09 V 17 r. - Grupa młodsza udział w XI Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „ Kulturomaniak”
  • 09 V 17 r. - Grupa starsza udział w XI Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „ Kulturomaniak” / II miejsce /
  • 16 V 17 r. - ABSOLWENCI udział w Finale Srebrnej Maski CK i S w Siedlcach
  • 05 VI 17 r. – Grupa młodsza i starsza pokaz spektakli i etiudy teatralno – tanecznej dla rodzin i innych zaproszonych gości.

4. 02-04 V 17 r. – Udział dzieci z grupy młodszej i starszej w wyjazdowych warsztatach teatralnych w Krakowie.

• 03 V 17 r. – pokaz etiudy teatralno-tanecznej „ Władza i Miłość” na Rynku Starego Miasta w Krakowie / data 03 V /

5. Z A P O W I E D Ź

W najbliższych dniach /17….19/06 /??????- POGODA!!!!! Planujemy specjalny pokaz dla mieszkańców naszego miasta. Ciekawych zapraszamy.

Realizacja tak obszernego programu wymagała od dzieci ogromnego wysiłku i zaangażowania. Jestem dumna z postawy swoich dzieciaków. Dziękuje Rodzicom za zrozumienie i wsparcie, a Dyrekcji Szkoły za pomoc w realizacji celów.