ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Ilony Klary Jutro : Jana Boleslawa

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych uczniowie klas I-VII otrzymają bezpłatnie w ramach dotacji celowej MEN.


 

Ogłoszenie:

W związku z wprowadzeniem od 1 września 2017 r. nowego ustroju szkolnego przedstawiamy informację dot. miejsca realizacji obowiązku szkolnego w roku szkolnym 2017/2018 przez uczniów klas I, III, VI naszej szkoły.

  • Uczniowie klas I, III oraz  VIb, VIc, VIf, VIg, VIh  będą realizować obowiązek szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowiecki, ul. Dąbrówki 10.
  • Uczniowie klas VIa, VId, VIe  będą realizować obowiązek szkolny w Gimnazjum Miejskim nr 2 im. Jana Pawła II ul. Budowlana 2.

 Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim


Zapraszamy na spotkanie integracyjne dzieci przyjęte na rok szkolny 2017/2018 z wychowawcami w dniu 29 sierpnia 2017 r.

 o godzinie 1500 w budynku szkoły.

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Szkolny Turniej Trójek i Czwórek Siatkarskich

turniej 02Dnia 5 i 12 czerwca 2017 r. reprezentacje klas piątych dziewcząt brały udział w Szkolnym Turnieju Trójek i Czwórek Siatkarskich.

Pierwsze miejsce w obu turniejach zdobyły dziewczęta z klasy 5b w składzie: Amelia Borysiuk, Weronika Odważna, Maja Pietrzak i Kasia Ruta.


Drugie miejsce po zaciętej walce zajęły dziewczęta z klasy 5a w składzie: Karolina Żak, Julia Kurek, Ola Małecka, Julia Gilniewska (grała tylko w Turnieju Trójek) i Maja Czarnocka( grała tylko w Turnieju Czwórek).
Trzecie miejsce w Trójkach Siatkarskich zajęły dziewczęta z klasy 5 d w składzie: Ola Sekular, Karolina Gajowiak, i Nikola Fabisiak. Natomiast w Czwórkach nie miały składu kompletnego i uplasowały się na 4 miejscu.
Czwarte miejsce w Trójkach Siatkarskich zajęły dziewczęta z klasy 5 c w składzie: Ola Olak, Ola Ruta, Amelia Słodownik i Paulina Rosłoń. Drużyna ta w Czwórkach Siatkarskich zajęła 3 miejsce, dodatkowo grała Mróz Kalina.

 

Meczom towarzyszyła z jednej strony radość, z drugiej złość i łzy. Słabsze strony gry trzeba poprawić, a zadowolenie z niej będzie większe. Następne turnieje w nowym roku szkolnym.