ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Dagmary Aleksandry Jutro : Lucji Otylii

Szkolny Turniej Trójek i Czwórek Siatkarskich

turniej 02Dnia 5 i 12 czerwca 2017 r. reprezentacje klas piątych dziewcząt brały udział w Szkolnym Turnieju Trójek i Czwórek Siatkarskich.

Pierwsze miejsce w obu turniejach zdobyły dziewczęta z klasy 5b w składzie: Amelia Borysiuk, Weronika Odważna, Maja Pietrzak i Kasia Ruta.


Drugie miejsce po zaciętej walce zajęły dziewczęta z klasy 5a w składzie: Karolina Żak, Julia Kurek, Ola Małecka, Julia Gilniewska (grała tylko w Turnieju Trójek) i Maja Czarnocka( grała tylko w Turnieju Czwórek).
Trzecie miejsce w Trójkach Siatkarskich zajęły dziewczęta z klasy 5 d w składzie: Ola Sekular, Karolina Gajowiak, i Nikola Fabisiak. Natomiast w Czwórkach nie miały składu kompletnego i uplasowały się na 4 miejscu.
Czwarte miejsce w Trójkach Siatkarskich zajęły dziewczęta z klasy 5 c w składzie: Ola Olak, Ola Ruta, Amelia Słodownik i Paulina Rosłoń. Drużyna ta w Czwórkach Siatkarskich zajęła 3 miejsce, dodatkowo grała Mróz Kalina.

 

Meczom towarzyszyła z jednej strony radość, z drugiej złość i łzy. Słabsze strony gry trzeba poprawić, a zadowolenie z niej będzie większe. Następne turnieje w nowym roku szkolnym.