Dzisiaj : Ilony Klary Jutro : Jana Boleslawa

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

IV A w Izbie Regionalnej

izbaDnia 10.05.2017 r. klasa IV a  uczestniczyła w zajęciach w Izbie Regionalnej. Pani Agnieszka Skalska przygotowała dla nas niezwykle ciekawą lekcję dotyczącą historii Mińska Mazowieckiego. Poznaliśmy historię powstania miasta, wiele ciekawostek na jego temat oraz obejrzeliśmy dawne zdjęcia. Porównaliśmy też życie współczesnych nastolatków z życiem naszych rówieśników sprzed setek lat. Bardzo chętnie wrócimy do Izby w przyszłym roku szkolnym.