Dzisiaj : Ilony Klary Jutro : Jana Boleslawa

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Akademia Pana Kleksa

kleks 0121czerwca uczniowie klasy III d, podopieczni Agnieszki Skalskiej przygotowali dla swoich szkolnych kolegów oraz koleżanek wesołą niespodziankę. Motywem spotkania była Akademia Pana Kleksa, wiersze Jana Brzechwy oraz rytmiczne piosenki. Wszystkim bardzo podobał się występ, oryginalne stroje, toteż nie dziwi, że wszyscy poddali się „filmowemu” nastrojowi i pomagali aktorom śpiewać.