ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1 W MIŃSKU MAZOWIECKIM

Dzisiaj : Ilony Klary Jutro : Jana Boleslawa

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do obowiązkowych zajęć edukacyjnych uczniowie klas I-VII otrzymają bezpłatnie w ramach dotacji celowej MEN.


 

Ogłoszenie:

W związku z wprowadzeniem od 1 września 2017 r. nowego ustroju szkolnego przedstawiamy informację dot. miejsca realizacji obowiązku szkolnego w roku szkolnym 2017/2018 przez uczniów klas I, III, VI naszej szkoły.

  • Uczniowie klas I, III oraz  VIb, VIc, VIf, VIg, VIh  będą realizować obowiązek szkolny w Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowiecki, ul. Dąbrówki 10.
  • Uczniowie klas VIa, VId, VIe  będą realizować obowiązek szkolny w Gimnazjum Miejskim nr 2 im. Jana Pawła II ul. Budowlana 2.

 Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Mińsku Mazowieckim


Zapraszamy na spotkanie integracyjne dzieci przyjęte na rok szkolny 2017/2018 z wychowawcami w dniu 29 sierpnia 2017 r.

 o godzinie 1500 w budynku szkoły.

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Podsumowanie roku sportowego

mini-100 7604Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki ciężko trenowali przez cały rok szkolny 2016/2017 i odnieśli wiele sukcesów nie tylko na terenie miasta i powiatu, ale również na szczeblu regionalnym. Reprezentanci „Dwójki” nie mieli sobie równych we współzawodnictwie w Mińsku Mazowieckim oraz w powiecie mińskim.  Po raz kolejny wywalczyli także bardzo dobrą, czwartą, lokatę w zmaganiach regionalnych organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach.

Czołowe miejsca w mistrzostwach miasta, powiatu i regionu zapewnili nam sportowcy w grach zespołowych – piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, w indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych, w pływaniu, w gimnastyce sportowej, unihokeju, w zawodach w dwa ognie usportowione, w czwórboju lekkoatletycznym oraz innych konkurencjach lekkoatletycznych.

We współzawodnictwie sportowym klas IV-VI w roku szkolnym 2016 – 2017 pierwsze miejsce zajęli uczniowie klasy VId, którzy zgromadzili 975 punktów, drugie miejsce uczniowie klasy VIh z 735 punktami, a na trzecie uczniowie klasy VIf z 690 punktami.
20 czerwca w czasie apelu podsumowującego osiągnięcia sportowe w minionym roku szkolnym sportowcy odebrali z rąk Dyrekcji medale, pamiątkowe dyplomy, puchary.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich trenerom! Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć! Dziękujemy Wam za mnóstwo sportowych emocji, których nam dostarczyliście. Życzymy wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.