Dzisiaj : Ilony Klary Jutro : Jana Boleslawa

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

ZAPISY DO ŚWIETLICY NA ROK SZKOLNY 2017/2018

p. R. Olszak. Opublikowano w Informacje

• Kwalifikacja uczniów do świetlicy odbywa się na podstawie kart zgłoszeń wypełnionych przez rodziców.
  • Na każdy rok szkolny należy złożyć nową kartę.
  • Druki kart wydają wychowawcy świetlicy w sali 18 i 12.
  • Termin składania zgłoszeń – do 15 czerwca 2017r.
  • Kartę zgłoszenia może złożyć tylko osoba dorosła.
  • Wszyscy rodzice, którzy po raz pierwszy zgłaszają dziecko do świetlicy mają obowiązek zapoznania się z Regulaminem Świetlicy. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej szkoły – www.sp2.edu.pl

Zapisy do świelicy na rok szkolny 2014/15

p. R. Olszak. Opublikowano w Informacje

Kwalifikacja uczniów do świetlicy szkolnej odbywa się na podstawie kart zgłoszeń wypełnionych przez rodziców. Na każdy rok szkolny należy złożyć nową kartę.
Druki kart wydają wychowawcy świetlicy. Termin składania zgłoszeń – do 15 czerwca2014 r.
Wszyscy rodzice, którzy po raz pierwszy zgłaszają dziecko do świetlicy, mają obowiązek zapoznania się z Regulaminem Świetlicy obowiązującym w naszej szkole. Regulamin znajduje się u wychowawców świetlicy oraz na stronie internetowej szkoły: www.sp2.edu.pl

Zapisy do świetlicy szkolnej - terminy (aktualne)

p. R. Olszak. Opublikowano w Informacje

Zapisy uczniów do świetlicy na rok szkolny 2013/2014 odbywać się będą w terminie: 15.05. – 15.06.2013r. Prosimy rodziców o zgłaszanie się w tym terminie do wychowawców świetlicy szkolnej w celu pobrania druków kart zgłoszenia.

Świetlica - informacje

Arkadiusz Pomierny. Opublikowano w Informacje

swietlica

ŚWIETLICA SZKOLNA ZAPRASZA DZIECI  W GODZINACH  7.15 – 18.20

W naszej świetlicy jest przyjemnie
Lubię tutaj być codziennie
Tu zabawki fajne mam
I na komputerze gram.
Kiedy na dwór wychodzimy
To wesoło się bawimy.
A gdy w sali zostajemy
To czasem hałasujemy,
Tu czytamy, malujemy,
Domy z klocków budujemy.
Rozmawiają na dywanie
Z nami wszystkie nasze Panie.
Tu przyjaciół swoich mam
Nigdy nie czuję się sam!