Dzisiaj : Ilony Klary Jutro : Jana Boleslawa

Listy grup "0" i klas I będą wywieszone 29 sierpnia 2017 r. o godzinie 1000

Podsumowanie roku sportowego

p. R. Miszczak. Opublikowano w Podsumowania

mini-100 7604Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki ciężko trenowali przez cały rok szkolny 2016/2017 i odnieśli wiele sukcesów nie tylko na terenie miasta i powiatu, ale również na szczeblu regionalnym. Reprezentanci „Dwójki” nie mieli sobie równych we współzawodnictwie w Mińsku Mazowieckim oraz w powiecie mińskim.  Po raz kolejny wywalczyli także bardzo dobrą, czwartą, lokatę w zmaganiach regionalnych organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Siedlcach.

Nasi sportowcy - podsumowanie I semestru 2013/14

p. B. Araźna. Opublikowano w Podsumowania

stypendysci6f najb usport klasa7 marca na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie podsumowujące osiągnięcia sportowe w pierwszym semestrze roku szkolnego 2013/2014. Na początku apelu dyrektor przywitał wszystkich ciepłymi słowami. Następnie najlepszym uczniom i sportowcom zostały wręczone stypendia. Te za naukę otrzymali: Zuzanna Leszczyńska z kl. IVb, Iga Szulc z kl. Vc, Natalia Zagórska z kl. Vd, Justyna Zawadka z kl. VIa, Gabriela Majchrzyk z kl. VIa, An-na Krzyżanowska z kl. VIc, Marta Piątkowska z kl. VIc, Marta Obłoza z kl. VIe, Magdalena Grabarczyk z kl. VIf, Maciej Matejczuk z kl. VIf, Maria Niewiadomska z kl. VIf, Oliwia Pietrzak z kl. VIg, Piotr Łuszczyk z kl. VIh oraz Dawid Płudowski z kl. VIh. Stypendia za osiągnięcia sportowe zdobyli: Aleksander Gliwiński z kl. VIa, Andrzej Mielec z kl. VIf, Kac-per Nowak z kl. VIg.

Gimnastyka sportowa - podsumowanie roku 2012/13

p. B. Szymkowiak. Opublikowano w Podsumowania

mini-gim 05Jako pierwsze zmagania w Zawodach w Gimnastyce Sportowej UKS-ów Mazowsza zaczęły dziewczęta klas V i VI w składzie:
Zuzanna Szewczyk - VI e, Natalia Ambroszczyk – V a, Magda Szubińska – V f,  Magda Malarska – V b.
Zawody te odbyły się 14.03.2013 r. w Garwolinie. Dziewczęta w klasyfikacji drużynowej zajęły II miejsce, a Zuzanna Szewczyk w klasyfikacji indywidualnej zajęła III miejsce.

Nasi sportowcy -podsumowanie I semestru 2012/13

p. Beata Araźna. Opublikowano w Podsumowania

mini-stypend15 marca na sali gimnastycznej w odbyło się spotkanie podsumowujące osiągnięcia sportowe w pierwszym semestrze roku szkolnego 2012/2013. Na początku apelu dyrektor przywitał wszystkich ciepłymi słowami. Następnie najlepszym sportowcom zostały wręczone stypendia. Wśród nich znaleźli się: Radosław Marczak, kl. IV g, Kacper Nowak, kl. V g, Joanna Chabrowska, kl. VI a, Sara Górska, kl. VI a, Izabela Wilk, kl. VI a, Mateusz Grudziński, kl. VI b, Łukasz Świątek, kl. VI b, Dawid Kostrzewa, kl. VI c, Jakub Teodorski, kl. VI c, Kacper Kielan, kl. VI d, Weronika Jackowska, kl. VI e, Dominika Kruk, kl. VI f, Dominik Dźwigała, kl. VI f, Michalina Wocial. kl. VI f, Jakub Barwiński, kl. VI g. W dalszej części spotkania nauczyciele wychowania fizycznego wręczyli uczniom dyplomy i puchary.