Dzisiaj : Ilony Klary Jutro : Jana Boleslawa

Gala mistrzów nauki - I semestr 2016/17

p. B. Araźna. Opublikowano w Podsumowania postępów w nauce

4A - zdobywcy Pucharu Dyrektora Szkoły

9 lutego 2017 roku Dyrekcja, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych spotkali się na uroczystym apelu podsumowującym pracę w pierwszym półroczu roku szkolnego 2016/2017. Na poczatku spotkania wszyscy zebrani obejrzeli świetny występ taneczny Natalii i Wiktorii. Następnie pan Dyrektor przedstawił wyniki klasyfikacji, podziękował uczniom za trud włożony w naukę i życzył dalszych sukcesów.